REFERENT LOGISTIKY A ZAKÁZKOVÉHO CENTRA

: Krnov (CZ)
: Zkušený s praxí

Co budete dělat?
- koordinace dodávek materiálu/příprava výrobního plánu / zodpovědnost za dodržení cílů obrátky
- vyhodnocení a realizace požadavků a změn na základě dat v informačním systému SAP
- administrativní činnost spojená s objednávkami, dodávkami a plánováním výroby

Co požadujeme?
- min. středoškolské vzdělání s maturitou
- znalost AJ případně NJ (požadovaná úroveň pokročilý, nutno komunikovat písemně i verbálně)
- prezentační a vyjednávací dovednosti, schopnost rychle reagovat v nestandardních situacích
- logické myšlení a výborné organizační schopnosti
- uživatelskou znalost práce na PC (požadována znalost Excel, Outlook), SAP výhodou
- komunikativnost a týmový duch je při práci nezbytný
- zkušenosti z oblasti výrobního podniku výhodou

Co vám můžeme nabídnout?
- Práci v příjemném pracovním prostředí
- Benefity: Systém Cafeteria 1.000 Kč měsíčně nebo příspěvky
na penzijní připojištění, na životní pojištění, příspěvek na
stravování, 25 dní dovolené, vánoční prémie, letní prémie,
odměna při narození dítěte, sňatku, zvýhodněné tel. tarify
i pro rodinné příslušníky, pracovní doba 37,5 týdně,
zaměstnanecké mimo firemní akce a další.
- Osobní i profesní růst (školení a jiné vzdělávání)

V tuto chvíli není možná žádná aplikace